یک توضیح

پیش از هر چیزی بی نهایت سپاسگزارم از تمامی دوستانی که در این مدت کامنت گذاشتند و جویای احوال مدیر وبلاگ و مطالب این کلبه محقر شدند.

دوستان عزیز، بسیاری از شما عزیزان از پست جدید وبلاگ و زمانش پرسیده بودید. در این مورد باید مطلبی را عرض کنم خدمتتان:


همانطور که می دانید پدیده مجازی مارک زاکربرگ یا همان وب سایت "فیس بوک" اکنون تبدیل شده به پدیده ای فراگیر که روز به روز نیز در میان اهالی دنیای مجازی طرفداران جدیدی برای خود دست و پا می کند. از زمستان 89 اما منی که کوشیده بودم تا حد امکان از این شبکه اجتماعی اعتیاد آور دوری کنم نیز آلوده شدم و مجبور بودم بر سر دوراهی بایستم. اینکه همین خانه مجازی را حفظ کنم یا به فیس بوک بروم. و متاسفانه فضای خوش رنگ و لعاب و آزاد اندیشانه فیس بوک مرا از اینجا دور کرد.

روی سخن من با خوانندگان همیشگی این وبلاگ است. اگر همچنان متمایل به پیگیری مطالب سینمایی و غیر سینمایی من هستید می توانید به صفحه فیس بوک من بیایید و با هم بحث و تبادل مجازی داشته باشیم. می دانم که این خانه مجازی همچنان فضای آشناتری دارد اما باور بفرمایید جدایی از فیس بوک برای من کاری ست بس دشوار. آنجا می توانید بطور روزانه شاهد پست هایی از من باشید و نظر بدهید.

البته سعی بر اینست که این وبلاگ نیز در یک مدت زمان مشخص به روز شود تا اگر عده ای از دوستان به هر دلیلی امکان دسترسی به فیس بوک را نداشتند بتوانند همچنان با بنده و این وبلاگ ارتباط داشته باشند.

ار تک تک شما بزرگواران سپاسگزارم. به امید دیدار مجازیتان در فیس بوک. در ضمن این وبلاگ ظرف چند روز آینده با یادداشتی بر اینجا بدون من بهرام توکلی بروز خواهد شد.

 

/ 2 نظر / 31 بازدید
مهدي_ميم

سلام اميررضا جان من صفحه اي تو فيس بوك ندارم و راستش اين داستان فيلتريگ هم خودش داستان ديگريست! اميدوارم كه هميشه موفق باشي اما اينجارو لااقل واسه كسايي مثه من باز بذار تا هر از چند گاهي خسته از دنياي واقعي بيايمو يه صفايي بكنيم! خيلي چاكرم. ياعلي

تراویس

به وبلاگ من سر بزن . www.youtalkingtome.blogfa.com