بازگشت

این وبلاگ بزودی با یادداشتی منفی بر یه حبّه قند ساخته رضا میرکریمی به روز خواهد شد رفقا، منتظر باشید.

/ 10 نظر / 28 بازدید
فرناز

به شدت، بسیااااار، خیلی مشتاقم که نقد منفی که نوشتی رو بخوونم. خیلی ناراحت کننده بود که همه نشریات( از همه بدتر فیلم) فقط و فقط فیلم رو ستایش کردن و بس! من از بعضی چیزهای فیلم خوشم اوومد اما به نظرم خیلی خیلی فیلم جای بحث و نقد داره که متاسفانه برخوردی که بیشتر منتقدین با فیلم داشتن باعث شد که خود میرکریمی هم شروع کنه از فیلمش تعریف کردن!!!

آرام

سلام. خیلی دوست دارم ببینمش بعد نقدتو بخونم. مرگ کسب و کار من است چی؟اونو دیدی؟راستش از اظهارنظر احمقاته ی کارگردانش تو "هفت" خندم گرفت.

میوز خلاق

خوشحالم که چنین خبری رو در وبلاگت می‌خونم. وقتی جریان نقد در سینمای ایران سالم نباشه، نتیجه این میشه که یه فیلم متوسط نظیر "یه حبه قند" شاهکار قلمداد میشه! از همه مضحک‌تر تمجیدهاییه که نصیب فیلمنامه این اثر میشه، در حالی که مهم‌ترین نقطه ضعف "یه حبه قند" فیلمنامه‌شه. البته گوهری قبلاً شایستگی‌هاش رو نشون داده، ولی اینجا کاملاً مشخصه که مرعوب کارگردان و بازیگرها بوده و هرچی پیشنهاد دادن دربست قبول کرده و نتیجه شده فیلمی که میرکریمی برای به رخ کشیدن توانایی‌های کارگردانی‌اش ساخته، البته در کارگردانی‌اش هم اشکالات عدیده‌ای به چشم می‌خورد. برای کسانی که مداح‌وار به تمجید از فیلمنامه "یه حبه قند" پرداختن و این‌طور شرافت حرفه‌ای‌شون رو فروختن متأسفم و امیدوارم روزی به راه راست هدایت شوند. بیشتر مجله 24 که اعتبار بخش آموزش نقدش رو با شبه نقد بسیار آبکی مجید اسلامی به باد داد!

محمد نیک نهاد

سلام امیرجان من هم مشتاقانه منتظر خواندن این نقد وعده داده شده هستم. البته به نظرم فیلم خیلی خوبیست . و این به نظرم در ترغیب بیننده به تماشای دفعات مکرر فیلم خیلی ربط دارد. با اینحال منتظر خواندن هر نقد منفی بر هر فیلم دوست داشتنی ای هستم. نمیدانم شاید این هم یک جور مازوخیسم باشد.

خامكی

با مطلب "درباره ی نسبیت و مطلقیت(مقدمه و بخش اول)" بروزم. اگر خوانديد، خواهشا نظرتان را بفرماييد.

اقبال السلطان

واقعا" فیلم چرتی بود

میثاق

سه سال بعد.... آقا بنویس دیگه مرد مومن...

سعید عابدی

امیر رضا تحریم کردی وبلاگ نویسی را ؟ مثل اینکه تو فیسبوک راحت تری ؟ به هر حال اومدم بهت بگم آدرس سایتم عوض شده و من هم به میهن بلاگ اومدم دلیلش را هم فکر کنم بدونی .قربانت